nasze akcje

Rozpoczynamy akcję „Książeczka dla szpitala”. Pod tym hasłem kryją się różne przedmioty dla dzieci z każdej grupy wiekowej: głównie książki, klocki, puzzle. Przedmioty edukacyjne, ładne, niezniszczone, które łatwo można umyć i będą uprzyjemniały czas dzieciom w DSK Lublin.

Nasze działania skupiają się głównie na warsztatach, ale i na pomocy dla dzieci chorych. Chcemy oderwać od codzienności i umilić czas najmłodszym za pomocą zabawek, materiałów plastycznych, publikacji książkowych od naszych sponsorów. W tym miesiącu zajęcia w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. prof. Andrzeja Gębali odbędą się 16 marca! Tam pojedzie pierwsza paczka z podarkami.  Nie ważne czy będą one duże czy też małe, pierwszorzędna staje się chęć pomocy innym. Zbiórkę trwa przez cały rok, gdyż kilkakrotnie będziemy odwiedzały DSK.

Akcję rozpoczynamy już podczas naszych najbliższych zajęć, czyli 9.03 o godzinie 16.00 w ACK Chatka Żaka. Podarki dla dzieci można zostawić w szklanym kiosku Chatki Żaka – czeka tam specjalny Karuzelowy pojemnik, albo podczas naszych zajęć. Będziemy wdzięczne za wsparcie naszego działania!

książeczka

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s